Pakiet midi jest odpowiedni dla inwestorów, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu pełnej funkcjonalności pomieszczenia, oczekują zobaczyć gotowe wizualizacje swoich wnętrz, ale również zależy im na rysunkach technicznych dopasowanych do stanu zastanego inwestycji.

Zawiera do 3 wersji koncepcyjnych. Profesjonalnie przygotowane rysunki przedstawione na rzutach 2D wraz z opisem. Po wybraniu jednej z wersji, przystępuję do uszczegółowienia danej koncepcji o dokładne wymiarowanie i opisy. Maksymalnie 2 poprawki.

Pierwsze wizualizacje na podstawie oczekiwań klienta (inwencja projektanta), z możliwością naniesienia poprawek. Kolejne wizualizacje już po naniesionych poprawkach (z możliwością drobnej korekty, ilość ujęć kamery zapewniająca ogląd całości projektowanego pomieszczenia/pomieszczeń).

Zawiera w sobie również schemat elektryki i przyłączy i/lub rysunki wykonawcze. Szczegółowo rozrysowany schemat przyłączy elektrycznych, wraz z oznaczeniem włączników i nr obwodów.

W cenie również projekt sufitów podwieszanych. Projekt wykonawczy kuchni/łazienki*, kłady na ścianę, z takim projektem od razu można udać się do salonu po bezpłatną wycenę.

Czas realizacji:

Proces projektowy trwa około 3-4 tygodnie.

Czas powstania projektu jest uzależniony od decyzyjności, ilości poprawek, a także od rozmiaru założenia projektowego, jednocześnie może się wydłużyć lub skrócić.

Koszt projektu:

Koszt projektu w pakiecie MIDI wynosi od 90zł/mb
i zależy od metrażu wybranej do zaprojektowania przestrzeni.

Możliwe jest wykonanie projektu zdalnego na pomiarach wykonanych przez klienta.

Przed wykonaniem projektu należy wykonać pomiar inwentaryzacyjny płatny 200zł niezwłocznie po jego wykonaniu, wyjątkiem jest projekt zdalny lub etap budowy inwestycji.