.

Projekt jest uzupełniony o dobór materiałów i inwentaryzację projektową.

Dobór materiałów obejmuje dobór kolorów ścian, podłóg, stolarki drzwiowej i okiennej, wykaz materiałów i powierzchni, wskazanie sklepów marek/producentów pomoc w wyborze umeblowania. Wskazanie sklepów, stron internetowych, marek/producentów, podsuwanie inspiracji Homebook / Pinterest…

Czas realizacji:

Proces projektowy trwa około 6 tygodni.
Czas powstania projektu jest uzależniony od decyzyjności, ilości poprawek, a także od rozmiaru założenia projektowego, jednocześnie może się wydłużyć lub skrócić.

Koszt projektu:

Koszt projektu w pakiecie MAXI to od 130 zł/mb
i zależy od metrażu wybranej do zaprojektowania przestrzeni.

Przed wykonaniem projektu należy wykonać pomiar inwentaryzacyjny płatny 200zł niezwłocznie po jego wykonaniu, wyjątkiem jest projekt zdalny lub etap budowy inwestycji.

Pakiet kompleksowy jest idealny dla osób, którym zależy na kompleksowej obsłudze procesu projektowego oraz otrzymaniu pełnej dokumentacji projektowej i technicznej.

Zawiera do 3 wersji koncepcyjnych. Profesjonalnie przygotowane rysunki przedstawione na rzutach 2D wraz z opisem. Po wybraniu jednej z wersji, przystępuję do uszczegółowienia danej koncepcji o dokładne wymiarowanie i opisy. Maksymalnie 2 poprawki.

Pierwsze wizualizacje na podstawie oczekiwań klienta (inwencja projektanta), z możliwością naniesienia poprawek. Kolejne wizualizacje już po naniesionych poprawkach (z możliwością drobnej korekty, ilość ujęć kamery zapewniająca ogląd całości projektowanego pomieszczenia/pomieszczeń).

Pakiet kompleksowy zawiera w sobie również schemat elektryki i przyłączy i/lub rysunki wykonawcze. Szczegółowo rozrysowany schemat przyłączy elektrycznych, wraz z oznaczeniem włączników i nr obwodów.

W cenie również projekt sufitów podwieszanych. Projekt wykonawczy kuchni/łazienki, kłady na ścianę, z takim projektem od razu można udać się do salonu po bezpłatną wycenę.